Kniha návštev

Dátum: 27.06.2013

Vložil: mirka

Titulok: rozlučka a podakovanie

dnes bol krasny a smutny den ked som svami bola každý den ked som vám vodila deti moje najprv andrejku a potom martinku a vy ste im davali lasku len naučili ste ich tolko mnoho len to sa neda opisat teras hned ja sa vam chcem podakovat za všetko čo ste pre moje deti robili a učili ich teras len spomienki na vas zotavaju vnas timto chcem podakovat pani učitelka Janka Lucka ,upratovačke Gabike a pani riaditelke Helenke za Andrejku ktoru ste mali radi a vždi ste to snu vydrzali ked som vam ju nosievala a ona vam tam plakava boli ste jej oporov ja viem uz to je 5rokov a dnes sa lučim svami znova PATRI VAM VELKA VDAKA dnes sa lučim svami už naposledi lebo Martika je posledna cera ktorej ste davali lasku a patri to hlavne pani učitelke Gabike krora ju naučila mnoho veci aj vy všetci mame vas radi bude nam za vami smutno DAKUJEM VAM PANI UCITELKI JANKA,JARKA,JANKA,GABIKA PANI RIADIDELKE HELENKE PANI KUCHARKE JANKE PANI UPRATOVACKE GABIKA TO SA NEDA OPISAT TO CO SOM PREZILA ESTE RAS MOC VAM DAKUJEM ZA VSETKO DAKUJEME





Späť na diskusiu

Kontakt

PaedDr. Jana Lenghartová

MŠ Dvorníky 5, 920 56

033/7442249